Külkereskedelem | Pályázatírás | Üzleti tanácsadás kabala

Állásajánlatok

Társadalmi szerepvállalás

Pályázati információk

Szechenyi2020

Debreceni székhelyű irodánkba dolgozni szerető pályakezdő fiatalok jelentkezését várjuk irodai adminisztrációs munkára:

 gyakornok-allashirdetes

Elvárások:
• 25 év alatti életkor
• Választékos kommunikációs képesség
• Nagyfokú önállóság, problémamegoldó képesség
• Új ismeretek iránti fogékonyság és gyors tanulási készség
• Magas fokú számítástechnikai ismeretek

Feladatok között szerepel:
• Vezetők munkájának pontos, precíz hatékony támogatása
• Az Iroda kommunikációjának támogatása (telefonhívások, e-mailek kezelése)
• Tárgyaló előkészítése
• Iroda és rendben tartása
• Alapvető minőségügyi feladatok ellátása
• Dokumentumok iktatása, scannelése, lefűzése
• Kimutatások készítése (Excel)
• Ajánlatok, céganyagok, bemutatkozó anyagok összeállítása a partnereknek
• Partnerkeresés
• Logisztikai feladatok ellátása
• Egyéb adminisztrációs teendők ellátása

Amit kínálunk:
• Versenyképes jövedelem
• Kihívások, szakmai fejlődési lehetőség
• Kreatív, fiatalos csapat és munkakörülmények
• Igényes belvárosi munkahely

Előnyt jelent:
• Magabiztos nyelvtudás (angol, német)

Fizetési igényét tartalmazó fényképes önéletrajzát, motivációs levelét a következő e-mail címre küldje:
karrier @ dupol.hu

Munkavállalás jellege: megbízási szerződéssel
Munkavégzés területe: adminisztráció, logisztika
Földrajzi terület (város vagy körzet): Debrecen

du-pol kft

dfv

MVP-001600

Please publish modules in offcanvas position.